Dezynsekcja-Deratyzacja-Dezynfekcja

Przedstawiamy ofertę dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Zajmujemy się wdrażaniem systemu HACCP, oraz zwalczaniem szkodników i drobnoustrojów zgodnie z GMP, GHP, HACCP, BRC, IFS, tworzymy dokumentację, oraz plany związanye z zabezpieczeniem obiektu przed szkodnikami.

Kto może korzystać z naszej oferty??

Służba zdrowia -szpitale,przychodnie,sanatoria itd. Jednostki gospodarki mieszkaniowej- spółdzielnie mieszkaniowe, administracje osiedlowe itp. Zakłady przetwórstwa spożywczego- hodowca zwierząt, właściciel kurników oraz innych ferm, sklepy, hurtownie, bazary,hotele, zajazdy, pensjonaty, punkty gastronomiczne, ośrodki wczasowe, rekreacyjne, klienci indywidualni oraz wiele innych podmiatów.

Oferujemy usługi z zakresu:

DEZYNSEKCJI-ZADYMIANIA-ZAMGŁAWIANIA : monitoring, odrobaczywianie i zwalczanie wszelkiego rodzaju insektów(prusaki,karaluchy,pluskwy,pchły,szerszenie,rozkruszki,wołki i wiele innych ), DERATYZACJI: monitoring aktywności gryzoni - zwalczanie gryzoni w zabudowaniach oraz wokół zabudowań (myszy, szczury, nornice, krety itd). DEZYNFEKCJI :zwalczanie drobnoustrojów (bakterii, wirusów i grzybów)w pomieszczeniach otwartych i zamkniętych.

Posiadamy ponad 18 letnie doświadczenie dzięki czemu nasz presonal składa się z wysoko wykwalifikowanych ludzi co sprawia że wszystkie nasze usługi są przeprowadzane profesjonalnie i skutecznie.

Wymagania prawne:

Rozporządzenie nr 852/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 w sprawie higieny środków spożywczych. -Rozporządzenie nr 853/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 ustanawiające szczelne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego. - Rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia z dnia 26.04.2004 w sprawie wymagań higieniczno-sanitarnych w zakładach produkujących lub wprowadzających do obrotu środki spożywcze. (Dz.U. nr 104 poz.1096).- Ustawa o z dnia 25 sierpnia 2006 o bezpieczeństwie żywności i żywienia ( Dz.U. nr 171 poz.1225 z 27.09.2006) zastępująca ustawę z 11 maja 2001 o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia.

zwalczanie szczurów, myszy, nornic, prusaków, pluskiew w poznaniu i koninie

Z nami zawsze pewnie.